Viesnīca Liepājā
LV EN
Viesnīca Jaunumi Apartamenti Restorāns Par mums Fotogalerija Liepāja
Istabas
Piedāvājums Liepājas teātra apmeklētājiem
Masāžu Centrs "Liepāja"
Dāvanu kartes
Iekšējās kārtības noteikumi
+371 2 9150596
Zvaniet mums!
Facebook Draugiem Twitter

Viesnīca

"Nams visiem vērts - gaišs, tīrs un ērts!"
 
Mēs atrodamies Vecliepājas centrā, klusā vēsturiskās koka apbūves ieskautā ielā, dažu minūšu gājienā no pilsētas centra un tikai piecpadsmit minūšu gājiena attālumā no jūras. 
Ja vēlaties justies kā mājās, mīlat klusumu un mieru, tad mūsu viesu nama "Poriņš" durvis vienmēr būs laipni atvērtas tieši Jums. 1899. gadā celtais nams, pēc gadsimta ir ieguvis otro jaunību. Viesu nams ir nosaukts par godu ēkas pirmajam īpašniekam - K. Poriņa kungam. 
Jau vairāk kā 20 gadus mēs piedāvājam atpūtas vietu gan biznesa cilvēkiem, kas noguruši pēc saspringtas darba dienas, gan arī tūristiem, kuri ieradušies apskatīt Liepāju un tās apkārtni. Viesu namā ir īpaša aura, kuru izjūt ikviens viesis - miegs pēc darījumu pilnas dienas "Poriņā" esot salds un spirdzinošs. 
Mūsu uzņēmums nav liels, bet tieši tas palīdz uzturēt tiešo kontaktu ar mūsu klientu.
Pozitīvas atsauksmes un patstāvīgo klientu uzmundrinošie ieteikumi deva mums stimulu paplašināties, kā rezultātā 2005. gadā tika pabeigta esošā viesu nama rekonstrukcija un jaunā viesu nama celtniecība. Piebūve tika uzcelta un iekārtota viena gada laikā, tajā tika izmantots tējas, medus un maizes motīvs.
Abās mājās – kā vecajā, tā jaunajā – iekārtoti divdesmit numuri, tajos var izmitināt 39 viesus. Trīs ir divstāvu numuri. Namā ir iebūvēts stiklots lifts.
Pēdējo gadu laikā esam aktīvi smēlušies idejas gan no viesu atsauksmēm un komentāriem, gan pašu pieredzes. Tāpēc kopš 2018. gada rudens mūsu viesnīcas numuri tiek atsvaidzināti, piešķirot tiem modernāku, praktiskāku, ērtāku un viesiem patīkamāku izskatu. Šobrīd atjaunoti ir lielākā daļa numuru un viesu reģistratūra.
 
Viesnīcas reģistratūras darba laiks:
 
Pirmdiena - Ceturtdiena 
7.30 - 22.00
 
Piektdiena
7.30 - 23.00
 
Sestdiena
8.00 - 23.00
 
Svētdiena 
8.00 - 21.00
 


Viesnīca Jaunumi Apartamenti Restorāns Par mums Fotogalerija Liepāja
Viesnīca "Poriņš" atrodas Liepājā, Palmu ielā 5, LV-3401
Tālrunis: +371 2 915 05 96, e-pasts: info@porins.lv